Lucky Lobster, Sand Pebble palette

  • Lucky Lobster
    #cc3322
  • Sand Pebble
    #b09d7f
  1
Створено 05/02/2024 06:03
авторcolorhunt
Палітра містить напівтемний, світлий кольори. Акцентні кольори Lucky Lobster #cc3322 та Sand Pebble #b09d7f. Палітра має температуру кольорів Теплий.

За світлістю палітра сягає від #CC3322 (найтемніший) до #B09D7F (найсвітліший). Діапазон світлості відносно вузький.

Насиченість змішана — 1 приглушених і 1 яскравих із 2 кольорів.

Аналогова палітра: відтінки розташовані поруч на колірному колі, в межах близько 31°.

Загалом температура зміщена в бік теплого (2 із 2).

HEX-коди (відсортовано): #B09D7F, #CC3322

Палітра Lucky Lobster, Sand Pebble palette містить комбінацію з 2 кодів кольорів :
HEX: #cc3322, RGB: (204, 51, 34); HEX: #b09d7f, RGB: (176, 157, 127)
Спрощений варіант палітри кольорів
Світлий відтінок Цегляний, Темний відтінок Рудувато-коричневий
Кольорова схема створена автором colorhunt

Коди кольорів у палітрі

Lucky Lobster, Sand Pebble palette коди кольорів HEX, RGB інформація у таблиці

КолірHEXRGBНазваАльтернативна назва
#cc3322#cc3322RGB(204, 51, 34)Lucky Lobster—
#b09d7f#b09d7fRGB(176, 157, 127)Sand Pebble—

Контраст палітри кольорів

1 пари кольорів мають низький контраст і потребують покращення, що може вплинути на зручність читання.
Колір текстуКолір фонуКоефіцієнт контрастності
#cc3322
#b09d7f
1.96

Палітра із зображення Lucky Lobster, Sand Pebble palette png