Loading...
Створено 11/20/2025 16:02
авторveselka
  6

Magic Potion and Stratus

  • Magic Potion
    #ff4466
  • Stratus
    #8193aa
  • Mushroom Cap
    #d3beac
  • White Mint
    #e0e7da
Loading...
Палітра містить світлий кольори. Акцентні кольори Magic Potion #ff4466 та Stratus #8193aa. Палітра має температуру кольорів Теплий, Холодний, Нейтральний.

За світлістю палітра сягає від #8193AA (найтемніший) до #E0E7DA (найсвітліший). Діапазон світлості помірний.

Насиченість змішана — є приглушені й більш яскраві акценти.

Деякі пари відтінків близькі до комплементарних позицій — можливе читання як комплементарний контраст (евристика).

Теплі й холодні зразки доволі збалансовані.

HEX-коди (відсортовано): #8193AA, #D3BEAC, #E0E7DA, #FF4466

Палітра Magic Potion and Stratus містить комбінацію з 4 кодів кольорів :
HEX: #ff4466, RGB: (255, 68, 102); HEX: #8193aa, RGB: (129, 147, 170); HEX: #d3beac, RGB: (211, 190, 172)
HEX: #e0e7da, RGB: (224, 231, 218)
Спрощений варіант палітри кольорів
Відтінок indianred, Відтінок lightslategrey, Відтінок tan, Відтінок beige
Кольорова схема створена автором veselka

Коди кольорів у палітрі

Magic Potion and Stratus коди кольорів HEX, RGB інформація у таблиці

Колір HEX RGB Назва Альтернативна назва
#ff4466 #ff4466 RGB(255, 68, 102)Magic Potion
#8193aa #8193aa RGB(129, 147, 170)Stratus
#d3beac #d3beac RGB(211, 190, 172)Mushroom Cap
#e0e7da #e0e7da RGB(224, 231, 218)White Mint

Контраст палітри кольорів

4 пари кольорів мають низький контраст і потребують покращення, що може вплинути на зручність читання.
Колір тексту Колір фону Коефіцієнт контрастності
#ff4466
#8193aa
1.06
#ff4466
#d3beac
1.87
#8193aa
#d3beac
1.75
#d3beac
#e0e7da
1.41

Зображення палітри Magic Potion and Stratus png

Loading...
Loading...
Loading...