Utworzono o godz 11/28/2023 21:19
  28

Botanical Night, Heath Green palette

  • Botanical Night
    #12403c
  • Heath Green
    #9acda9
Loading...
Paleta składa się z kolorów Światło. Kolory akcentujące Botanical Night #12403c i Heath Green #9acda9. Paleta ma temperaturę kolorów Zimny.

Według jasności paleta rozciąga się od #12403C (najciemniejszy) do #9ACDA9 (najjaśniejszy). Zakres jasności jest umiarkowany.

Nasycenie leży w średnim zakresie.

Rozłożenie barw sugeruje głównie analogiczny zespół (heurystyka, nie sztywna reguła).

Ogólna temperatura barw przechyla się ku zimnu.

Kody HEX (posortowane): #12403C, #9ACDA9

Paleta Botanical Night, Heath Green palette zawiera kombinację kolorów kodów 2:
KLĄTWA: #12403c, RGB: (18, 64, 60); KLĄTWA: #9acda9, RGB: (154, 205, 169)
Uproszczona wersja palety kolorów
Odcień darkslategrey, Cień darkseagreen
Schemat kolorów został stworzony przez palettespicker

Kody kolorów w palecie

Botanical Night, Heath Green palette kody kolorów HEX, informacje RGB w tabeli

Kolor KLĄTWA RGB Nazwa alternatywne imie
#12403c #12403c RGB(18, 64, 60)Botanical Night
#9acda9 #9acda9 RGB(154, 205, 169)Heath Green

Kontrast palety kolorów

Wszystkie pary kolorów spełniają minimalne standardy kontrastu dostępności

Paleta obrazów Botanical Night, Heath Green palette png

Loading...
Loading...