Utworzono o godz 01/06/2024 20:46
  3

Barcelona Orange, Buttercup Yellow palette

  • Barcelona Orange
    #ff9500
  • Buttercup Yellow
    #e3c2a3
Loading...
Paleta składa się z kolorów Światło. Kolory akcentujące Barcelona Orange #ff9500 i Buttercup Yellow #e3c2a3. Paleta ma temperaturę kolorów Ciepły.

Według jasności paleta rozciąga się od #FF9500 (najciemniejszy) do #E3C2A3 (najjaśniejszy). Zakres jasności jest umiarkowany.

Nasycenie wydaje się żywe (wysoka chroma).

Rozłożenie barw sugeruje głównie analogiczny zespół (heurystyka, nie sztywna reguła).

Ogólna temperatura barw przechyla się ku ciepłu.

Kody HEX (posortowane): #E3C2A3, #FF9500

Paleta Barcelona Orange, Buttercup Yellow palette zawiera kombinację kolorów kodów 2:
KLĄTWA: #ff9500, RGB: (255, 149, 0); KLĄTWA: #e3c2a3, RGB: (227, 194, 163)
Uproszczona wersja palety kolorów
Cień darkorange, Cień tan
Schemat kolorów został stworzony przez colourlock

Kody kolorów w palecie

Barcelona Orange, Buttercup Yellow palette kody kolorów HEX, informacje RGB w tabeli

Kolor KLĄTWA RGB Nazwa alternatywne imie
#ff9500 #ff9500 RGB(255, 149, 0)Barcelona Orange
#e3c2a3 #e3c2a3 RGB(227, 194, 163)Buttercup Yellow

Kontrast palety kolorów

1 pary kolorów mają niski kontrast i wymagają poprawy, co może wpłynąć na czytelność.
Kolor tekstu Kolor tła Współczynnik kontrastu
#ff9500
#e3c2a3
1.3

Paleta obrazów Barcelona Orange, Buttercup Yellow palette png

Loading...
Loading...