Ranger Green, Blunt Violet palette

  • Ranger Green
    #6a8472
  • Blunt Violet
    #8d6c7a
  • Twinkle Toes
    #e2d39b
  • Pistachio Shell
    #d7cfbb
  1
Utworzono 09/04/2024 05:44
autorstwahex
Paleta składa się z kolorów Jasny, Półciemny. Kolory akcentujące Twinkle Toes #e2d39b i Pistachio Shell #d7cfbb. Paleta ma temperaturę kolorów Neutralny, Ciepły.

Według jasności paleta rozciąga się od #8D6C7A (najciemniejszy) do #E2D39B (najjaśniejszy). Zakres jasności jest umiarkowany.

Nasycenie wydaje się głównie stonowane (niska chroma) — 75% kolorów jest stonowanych.

Odcienie pozostają w jednym obszarze koła barw i obejmują około 73°.

Ogólna temperatura barw przechyla się ku ciepłu (3 z 4).

Kody HEX (posortowane): #6A8472, #8D6C7A, #D7CFBB, #E2D39B

Paleta Ranger Green, Blunt Violet palette łączy 4 kodów kolorów:
HEX: #6a8472, RGB: (106, 132, 114); HEX: #8d6c7a, RGB: (141, 108, 122); HEX: #e2d39b, RGB: (226, 211, 155)
HEX: #d7cfbb, RGB: (215, 207, 187)
Uproszczona wersja palety kolorów
Jasny odcień Zieleń morska, Ciemny odcień Różowobrązowy, Ciemny odcień Blada nawłoć, Ciemny odcień Antyczna biel
Schemat kolorów został stworzony przez hex

Kody kolorów w palecie

Ranger Green, Blunt Violet palette kody kolorów HEX, informacje RGB w tabeli

KolorHEXRGBNazwaAlternatywna nazwa
#6a8472#6a8472RGB(106, 132, 114)Ranger Green—
#8d6c7a#8d6c7aRGB(141, 108, 122)Blunt Violet—
#e2d39b#e2d39bRGB(226, 211, 155)Twinkle Toes—
#d7cfbb#d7cfbbRGB(215, 207, 187)Pistachio Shell—

Kontrast palety kolorów

2 pary kolorów mają niski kontrast i wymagają poprawy, co może wpłynąć na czytelność.
Kolor tekstuKolor tłaWspółczynnik kontrastu
#6a8472
#8d6c7a
1.13
#e2d39b
#d7cfbb
1.03

Paleta obrazów Ranger Green, Blunt Violet palette png