Utworzono o godz 09/19/2024 14:57
  1

Scott Base, Buff Orange palette

  • Scott Base
    #66a3c3
  • Buff Orange
    #ffbb7c
  • Salmon Mousse
    #fcd1c3
  • Plaster Cast
    #e1eaec
Loading...
Paleta składa się z kolorów Światło. Kolory akcentujące Scott Base #66a3c3 i Buff Orange #ffbb7c. Paleta ma temperaturę kolorów Zimny, Ciepły, Neutralny.

Według jasności paleta rozciąga się od #66A3C3 (najciemniejszy) do #E1EAEC (najjaśniejszy). Zakres jasności jest umiarkowany.

Nasycenie jest mieszane — część próbek stonowana, część żywsza.

Niektóre pary barw są blisko pozycji dopełniających — można to odczytać jako kontrast dopełniający (heurystyka).

Ogólna temperatura barw przechyla się ku ciepłu.

Kody HEX (posortowane): #66A3C3, #E1EAEC, #FCD1C3, #FFBB7C

Paleta Scott Base, Buff Orange palette zawiera kombinację kolorów kodów 4:
KLĄTWA: #66a3c3, RGB: (102, 163, 195); KLĄTWA: #ffbb7c, RGB: (255, 187, 124); KLĄTWA: #fcd1c3, RGB: (252, 209, 195)
KLĄTWA: #e1eaec, RGB: (225, 234, 236)
Uproszczona wersja palety kolorów
Cień cornflowerblue, Cień sandybrown, Odcień mistyrose, Odcień aliceblue
Schemat kolorów został stworzony przez colourlock

Kody kolorów w palecie

Scott Base, Buff Orange palette kody kolorów HEX, informacje RGB w tabeli

Kolor KLĄTWA RGB Nazwa alternatywne imie
#66a3c3 #66a3c3 RGB(102, 163, 195)Scott Base
#ffbb7c #ffbb7c RGB(255, 187, 124)Buff Orange
#fcd1c3 #fcd1c3 RGB(252, 209, 195)Salmon Mousse
#e1eaec #e1eaec RGB(225, 234, 236)Plaster Cast

Kontrast palety kolorów

5 pary kolorów mają niski kontrast i wymagają poprawy, co może wpłynąć na czytelność.
Kolor tekstu Kolor tła Współczynnik kontrastu
#66a3c3
#ffbb7c
1.66
#66a3c3
#fcd1c3
1.98
#ffbb7c
#fcd1c3
1.18
#ffbb7c
#e1eaec
1.35
#fcd1c3
#e1eaec
1.14

Paleta obrazów Scott Base, Buff Orange palette png

Loading...
Loading...