Utworzono o godz 04/10/2025 21:55
  1

Mud Yellow, Inuit, Janitor, Jacuzzi palette

  • Mud Yellow
    #c18136
  • Inuit
    #55a0b7
  • Janitor
    #2266cc
  • Jacuzzi
    #007cac
  • Warm Air of Debonair
    #654740
  • Larkspur Bud
    #b7c0ea
Loading...
Paleta składa się z kolorów Światło, Półciemny. Kolory akcentujące Mud Yellow #c18136 i Jacuzzi #007cac. Paleta ma temperaturę kolorów Ciepły, Zimny.

Według jasności paleta rozciąga się od #654740 (najciemniejszy) do #B7C0EA (najjaśniejszy). Zakres jasności jest umiarkowany.

Nasycenie wydaje się żywe (wysoka chroma).

Niektóre pary barw są blisko pozycji dopełniających — można to odczytać jako kontrast dopełniający (heurystyka).

Ogólna temperatura barw przechyla się ku zimnu.

Kody HEX (posortowane): #007CAC, #2266CC, #55A0B7, #654740, #B7C0EA, #C18136

Paleta Mud Yellow, Inuit, Janitor, Jacuzzi palette zawiera kombinację kolorów kodów 6:
KLĄTWA: #c18136, RGB: (193, 129, 54); KLĄTWA: #55a0b7, RGB: (85, 160, 183); KLĄTWA: #2266cc, RGB: (34, 102, 204)
KLĄTWA: #007cac, RGB: (0, 124, 172); KLĄTWA: #654740, RGB: (101, 71, 64); KLĄTWA: #b7c0ea, RGB: (183, 192, 234)
Uproszczona wersja palety kolorów
Odcień peru, Cień cadetblue, Odcień royalblue, Odcień steelblue, Odcień saddlebrown, Cień lightsteelblue
Schemat kolorów został stworzony przez colourlock

Kody kolorów w palecie

Mud Yellow, Inuit, Janitor, Jacuzzi palette kody kolorów HEX, informacje RGB w tabeli

Kolor KLĄTWA RGB Nazwa alternatywne imie
#c18136 #c18136 RGB(193, 129, 54)Mud Yellow
#55a0b7 #55a0b7 RGB(85, 160, 183)Inuit
#2266cc #2266cc RGB(34, 102, 204)Janitor
#007cac #007cac RGB(0, 124, 172)Jacuzzi
#654740 #654740 RGB(101, 71, 64)Warm Air of Debonair
#b7c0ea #b7c0ea RGB(183, 192, 234)Larkspur Bud

Kontrast palety kolorów

10 pary kolorów mają niski kontrast i wymagają poprawy, co może wpłynąć na czytelność.
Kolor tekstu Kolor tła Współczynnik kontrastu
#c18136
#55a0b7
1.09
#c18136
#2266cc
1.68
#c18136
#007cac
1.44
#c18136
#b7c0ea
1.81
#55a0b7
#2266cc
1.84
#55a0b7
#007cac
1.58

Paleta obrazów Mud Yellow, Inuit, Janitor, Jacuzzi palette png

Loading...
Loading...